5 aplikācijas mobilajam kas palīdzēs remontdarbos

Mūsdienu tehnoloģijas un mobilais telefons, bez androīda telefona vairs neiztikt it īpaši būvniecības sektorā – ātri saņemtas bildes no būvobjekta whatsapā.. vai apskatīt tiko saņemto materiālu piedāvājumu e-pastā un veikt tūlītēju tā apmaksu caur mobilo tālruni – ērti, praktiski un vienkārši..
Bet vai tu zināji, kad ir arī izveidotas ļoti daudz aplikācijas, kas atvieglo pašu būvniecības processu, protams lielākā daļa no šīm aplikācijām ir pilnīgi nevērtīgas, taču dažas ir patiešām noderīgas, mēs nolēmām mazliet izburties cauri šim aplikāciju biezenim un izvēlēties 5 no tām, ko mūsuprāt būtu vērts lejuplādēt jūsu mobilajā…

Līmeņrādis - Cool bubble level

Ne vienmēr tas ir pa rokai un ne vienmēr tas ir līdzi, bet bez tā mēs nu nekādi nevaram iztikt, jā runa ir par līmeņrādi, tad nu ļoti noderīgi ja telefonā ir aplikācija ar līmeņrādi un pārsteidzoši, bet šī aplikācija ir ļoti precīza un mums pašiem ne vienu vien reizi šī aplikācija ir lieliski bijusi noderīga…
Tieši tāpat lielisks palīgs darbos ir aplikācijā iebūvētā leņķa grādu skala, kas patiešām ir ļoti noderīga piemēram darbos uz jumta, kur jānosaka vajadzīgie grādi pasūtot pieslēgumu skurstenim, diemžēl pašai pilnībai trūkst vēl iespēja darba procesa gaitā uzņemt foto…
Saite uz mobilo aplikāciju – Cool Bubble Level

Zemes gabala m2 kalkulators - GPS Fields Area Measure

Iegādājoties zemi, apstrādājot to vai vienkārši aprēķinot apbūves gabalu mums bieži nepieciešams zināt tā patieso laukumu (izmērus). Protams lai to uzzinātu mums jāveic mērījumi, lai veiktu mērījumus mums vajadzīga gara mērlenta un papildspēki vai arī iespējams pavisam citādāks risinājums lejuplādēt mobilajā tālrunī aplikāciju, kas palīdzēs veikt mērījumus neizmantojot citu palīdzību. Vienkārši un ērti, izmantojot šo aplikāciju apejiet vai apbrauciet zemesgabala perimetru un programma automātiksi veiks aprēķinus jūsu vietā.
Saite uz mobilo aplikāciju – GPS Fields Area Measure

Svītru koda skeneris - QR & Barcode Scanner

Esam iegādājušies kādu produktu ko taisāmies izmantot mājas remontdarbiem, viens ir tas ko uzzinājām veikalā no pārdevēja par to pielietojumu, bet vai tiešām tas ir tā kā viņš mums paskaidroja…?
Mums tik ļoti noderīgais materiāls ko nupat izmantojām ir beidzies, sazvanījām veikalu kur pirkām to, bet solīja tikai uz nākošo ceturdienu, bet protams kad tik ilgi gaidīt nevaram, neko darīt nāksies meklēt citu vietu kur to iegādāties …?
Šajās divās situācijās un ne tikai, ļoti noderīga būs QR vai svītru koda nolasīšana aplikācija, ar tā palīdzību varēsim noteikt izcelsmes valsti, apmeklēt ražotāja mājas lapu un sameklēt produkta tirzniecības vietas..
Saite uz mobilo aplikāciju – QR & Barcode Scanner

Mājas vai dzīvokļa plāna izveide - Floor Plan Creator

Pārdodot, izīrējot vai veicot remontdarbos nepieciešamo materiālu aprēķinus mums būtu jāzina telpas kvadratūru un tās plānojumu. Izmērus, sienas, logu un durvju ailes un tas viss mums ir jādabū skaidri saprotamā plānā, zīmēt ar roku vai speciālā programmā uz datora, pārāk ilgi un sarežģīti. Viss kas mums ir nepieciešams ir tikai ērti lietojama un saprotama aplikācija, tieši tāda ir šī aplikācija kurā iespējams vienkārši un ātri izveidot telpas plānu ar tās izmēriem, tālāk jau to pārsūtot remondarbu veicējam, pircējam vai izmantot to nepieciešamo remondarbu materiālu aprēķināšanai.
Saite uz mobilo aplikāciju – Floor Plan Creator

Mērījumu atzīmēšana foto - ImageMeter photo measure

foto mērījumu atzīmēšana, mērījumu veikšana uz foto, mērījumi mobilajā aplikācijā

Ceļot māju vai remontējot dzīvokli bieži lai laiku velti netērētu ir nepieciešams nosūtīt foto ar tajā atzīmētiem attālumiem un izmēriem, šī informācija saņēmējam parasti ir vajadzīga tūlīt un tagad. Šī aplikācija lieliski noderēs lai jūs to paveiktu ātri un attēlā viss būtu skaidri saprotams, šādā veidā iekonomējot laiku, kura parasti pietrūkst visiem.
Saite uz mobilo aplikāciju – ImageMeter photo measure

Foto kamera

Foto kamerai protams ne kāda aplikācija nebūs nepieciešama, jo tā jau ir iebūvēta mobilajā ierīcē, taču neaizmirstam to izmantot, jo mums kas būvē, remontē un veido ko jaunu taču ir tik daudz interesanta un neierasta ko uzņemt, kad citu profesiju pārstāvji noteikti netur līdzi…

tornis, celtnieki uz torņa, augsts tornis, ūdens tornis

Citi raksti

big.M