Betonēšanas inovācijas ar XFIXI

Betons ir viens no tiem materiāliem bez kura vairs neiztikt būvējot tas nu ir skaidrs kā diena, taču mazajos darbos tādos kā priekšmetu nostiprināšana zemē ne vienmēr pie rokas būs grants vai sausais cementa maisījums ar visu nepieciešamo tā sajaukšanai un ieliešanai, it īpaši ja janostiprina tikai viena vai pāris detaļas zemē.
XFIXI inovācija – betona aizstājējs nelielu konstrukciju montāžai, lielisks veids kā ietaupīt laiku  – ātrāka un vienkāršāka sajaukšanās un tulītēja nostiprinātā materiāla izmantošana, jo XFIXI sacietē vien 5 minūšu laikā un nodrošina gan koka stabu aizsardzību pret sapūšanu, gan metāla stabu aizsardzību pret koroziju, jo sacietējis produkts ir ūdens necaurlaidīgs, tātad pasargā montēto materiālu no zemes mitruma.

pamata sagatavošana stabam, zoga staba betonēšana, staba montāža, bedres izveide sētai, sētas uzstadisana.

Sagatavot sētas staba bedrīti. Atgādinām, ka bedrītes diametram jābūt 3-5cm lielākam par paša nostiprināmā staba diametru, lai varētu precīzi to nolīmeņot un kvalitatīvi nostiprināt. Kā arī bedrītes dziļumam jābūt vismaz 1/3 daļa no kopējā nostiprināmā sētas staba kopējā garuma.

XFIXI – ir jauna inovatīva, tehnoloģija kura pamatā ir divu vielu reakcija, savienojot A un B komponentus un ielejot to bedrē notiek reakcija, kuras rezultātā brīvo telpu piepilda cieta slāņa putu bāzes materiāls. Šis materiāls ir speciāli veidots lai zemē tas nemainīgi saglabātu savu struktūru, tādēļ materiālam tiek pielāgota standarta 2 gadu ražotāja garantija taču reālais kalpošanas laiks būs ilgāks par 25 gadiem, kas protams mazliet atpaliek no betona ilgmūžības (ja betons tiek sajaukts ievērojot proporcijas), bet iebūvētā materiāla aizsardzības ziņā XFIXI ir galvastiesu pārāks par betonu.

žoga staba betonešana, metāla žoga uzstādīšana, žoga stabu montāža, žoga staba montāžas tehnoloģija

Pirms materiāla izmantošanas svarīgi ir nofiksēt žoga stabu vajadzīgajā stāvokli, jo pēc XFIXI sacietēšanas mainīt staba pozīciju vairs nebūs iespējams.

Galvenā atšķirība no betona – Lietojot XFIXI nav nepieciešams ūdens, elektrība, smiltis kā arī smago maisu betona pārvietošana, kas it īpaši atvieglo piemēram zīmju, stabu un dažādu citu materiālu uzstādīšanu nomaļās vietās, kur nav pieejama elektrība un ūdens.

Divkomonetu betona aizstājējs, zoga staba betonēšanas alternatīva, žoga mietu uzstādīšana

Savienojiet komponentus A un B ielejot komponenta A(mazākās) pudelītes saturu komponenta B lielākajā pudelē. Maisiet komponentus 40-50 sekundes un iepildiet gatavo mastiku.

Izmaksas ir viens no tiem kritērijiem pēc kuriem izvēlamies preci – Cik tad izmaksā FIXI ? Piemēram ja mums nepieciešams nostiprināt Ø 50mm apaļu stabu – Ø 100mm x 50 cm dziļā bedrē, tad FIXI izmaksās vien nieka 4,00 eiro, tātad ar FIXI iegūstam ne tikai materiāla ātru montāžu, tulītēju izmantošanu bet arī naudas ietaupījumu jo tiek ieekonomēts laiks.
Lai precīzi būtu iespējams izreiķināt cik tieši liels XFIXI daudzums būs nepieciešams tieši jūsu stabu montāžai iesakam izmantot XFIXI kalkulatoru.

žoga stabs, zīmes montāža zemē, žoga staba nolīmeņošana

Pēc XFIXI sacietēšanas tas pilnībā aizpildījis brīvo telpu starp zemi un stabu, viena sētas staba nostiprināšana notiek vien piecas minūtēs, kas nodrošina ka nelielu darbu veikšanai (žoga uzstādīšanai) mums pietiks ar vienu dienu.

Derīgi būtu atcerēties ka staba bedrītes dziļumu būtu ieteicams veidot vismaz trešdaļu no kopējā uzstādāmā staba garuma. Jo dziļāka un platāka būs bedrīte, jo labāks iegūtais rezultāts lietojot XFIXI produktu.

Divkomonetu betona aizstājējs, zoga staba betonēšanas alternatīva

Ja XFIXI materiāla reakcijas rezultātā tas pāriet pāri bedrītes malām, to viegli piegriež ar nazi 5-10cm dziļumā. Atlikušo daļu un staba apkārtni aizpilda ar smiltīm/granti.

xfixi stabu stiprinasanas tehnoloģija

Raksts tapis sadarbībā ar Patriku Rudzīti no XFIXI, saite uz mājaslapu spiežot uz vizītkartes.

fixi kontakti

Citi raksti

Mr.G