BLADE RUNNER – efektīvs reģipša nazis, vai lieki iztērēta nauda

Iepriekš tika aprakstīti instrumenti kas krietni var atvieglot reģipša montāžu, tad nu viens no šiem instrumentiem nonāca mūsu īpašumā un tika novērtētas tā priekšrocības un mīnusi reālajā vidē. Par to vairāk vari uzzināt izlasot šo rakstu.
 
Pirmais iespaids no pieejamās reklāmas internetā liekas ļoti pozitīvs un protams ka tas nostrādā, jo kāpēc gan ne, ja šis instruments ir viegli lietojams, ar to ērti un ātri var nogriezt reģipša plātni to nelaužot, tātad darba process tiek paātrināts, kā rezultātā ieguldītie līdzekļi tiek atpelnīti.


Jāsaka ka BLADE RUNNER cena salīdzinot ar parasto reģipša nazi, ir augsta, 35 eur. + vēl šim reģipša griezējam nepieciešami asmeņi kuru komlekta cena ir 14 eur. Kā arī šo instrumentu nav iespējams nopirkt Latvijas veikalos, vienīgi to pasūtot no ārvalstu interneta veikaliem.
 

Praktiskais pielietojums


Praktiskais pielietojums

BLADE RUNNER – reģipša grieznis ir samērā liels, tādēļ tas nav paredzēts mazu un nelielu lokšņu griešanai, tāpat veicot ļoti precīzus griezumus, to vieglāk paveikt izmantojot papīra nazi. Ja griezums tiek veikts nedaudz ieslīpi loksnei, tad pirms to veicam, ir jāuzvelk vadlīnija, kas atkal mums atņem tik dārgo laiku un arī šeit to vieglāk ir paveikt ar papīra nazi. Tā kā BLADE RUNNER satur kopā magnēti, tad to vidējā daļa abām pusēm ir stipri magnetizēta, tādēļ uzglabājot to instrumetu kastē vai noliekot to būvdarbu zonas stūrī, tā pievelk ap sevi atrodošos mazos metāla priekšmetus.


Praktiskais pielietojums
Praktiskais pielietojums
Praktiskais pielietojums

Kā jau katrai lietai, tad arī šai ir ne tikai mīnusi bet arī plusi. Tā kā šis grieznis nav no lētajiem, tad arī kvalitāte un izmantotie materiāli ir labi, tādēļ  griezuma mala ar BLADE RUNNER, veidojas līdzena un pēc griezuma, tā nav jāapstrādā ar reģipša ēveli. Ja veidojam dažādas figūras, arkas kur nepieciešams izgriezt liekumus, viļņus vai apaļas formas no reģipša loksnes, tad šis instruments lieti noderēs, bet iepriekš gan nāksies piešaut roku, jo asmens grieznim ir novietots vidū un velkot pa līniju to nav iespējams redzēt, tādēļ nākas vadīties pēc izjūtas. Ja nākas griezt reģipsi paralēli tā taisnajai sānu malai, tad ar mērlentas palīdzību to iespējams ātri paveikt, mērlentu vadot gar sānu malu, savukārt mērlentas galu iestiprinot griežņa korpusā.


BLADE RUNNER

Varbūt ilgāk pastrādājot ar šo instrumentu, tas būtu neaizstājams palīgs griežot reģipša loksnes, taču tā neparocīgā lieluma dēļ, tas tā arī paliks instrumetnu kastē, gaidot viļņus ko viņam nāksies griezt, lēnam ar saviem magnetizētajiem sāniem piesūcot visus metāla priekšmetus no kastes apakšas. Un laikam jau arī tajā reizē kad notiks kārtējā instrumentu kastes revidācija, tas tā arī tiks izlikts noliktavas plauktā un lielos viļņus un lokus vien, dabūs griezt tas pats neaizstājamais lobziks (figurzagis).

ģipskartona montāža, ģipškartona piegriešana, reģipša nogriešana, reģipša montāža

Citi raksti

big.M