Cauruļu saldēšanas iekārta – cik tas ir efektīvi ?

cauruļu sasaldēšana, cauruļu nomaiņa sasaldējot caurules

Plīsušas vai tekošas caurules, kuru nomaiņai nevaram izmantot pienākošā ūdens noslēgkrānu, šāds parasti izklausās jautājums meklējot kādu citu veidu, kā nomainīt caurules defektēto posmu. Kā par laimi vai nelaimi, šāda problēma jums nav vienīgajiem, tieši tādēļ jau tai ir arī atrisinājums – Cauruļu saldējamā iekārta

cauruļu sasaldēšana, cauruļu nomaiņa sasaldējot caurules

Līdzīgas situācijas piemeklē dažkārt arī cilvēkus mums apkārt, šoreiz liktenis ir iemetis akmeni mūsu lauciņā, un paplašinot vannas istabu dzīvoklī, liekā caurule atrodas tieši mūsu jaunās vannas istabas centrā un pilnai laimei, ūdeni atslēgt nav iespējams. Ārā aiz loga puteņo un caurule ir piesaistīta pie apkures sistēmas, kas nozīmē to ,kad par ūdens padeves noslēgšanu runa ir tikai iespējama ar siltāka laika tuvošanos. Gribot, negribot problēma būs jārisina pašu spēkiem, spiediens caurulē ir, taču par laimi ūdens kustība tajā ir minimāla, tā kā liekais posms ir tikai atzars, tad tiek nolemts problēmu atrisināt izmantojot cauruļu saldēšanas iekārtu.

auruļu sasaldēšana, cauruļu nomaiņa sasaldējot caurules, rothenberg
auruļu sasaldēšana, cauruļu nomaiņa sasaldējot caurules, rothenberg

Saldēšanas iekārta darbojas ar freona palīdzību, līdzīgi kā ledusskapis, tikai mazliet ātrāk un precīzāk. Vietās kur novietosim uz caurules iekārtas stiprinājumus, cauruli ieteicams kārtīgi notīrīt no krāsas, cementa vai rūsas paliekām. Sadures vietas ar cauruli un saldēšanas iekārtu, kārtīgi samitrinam, tas palīdzēs ātrāk un kvalitatīvāk caurules posmu sasaldēt, nospiežam pogu un aiziet.
Pašas saldēšanas iekārtas darbībā, priekšzināšanas nav nepieciešamas, uz saldēšanas iekārtas ir tabula, kurā atzīmēts sasaldēšanas laiks atkarībā no caurules diametra.

auruļu sasaldēšana, cauruļu nomaiņa sasaldējot caurules, rothenberg
auruļu sasaldēšana, cauruļu nomaiņa sasaldējot caurules, rothenberg

Tā kā saldēšanas iekārta ir nomas, tad pateicoties tās grūtajam mūžam vai kādiem citiem mistiskiem apstākļiem 20 minūšu vietā, mūsu caurule aizsala tikai 2 stundās, bet rezultāts ir panākts un beidzot iespējams lieko caurules posmu demontēt. Pēc caurules demontāžas tās galā montējam noslēgarmatūru, līdz ar to, arī remontdarbi vannas istabā var turpināties.
Rezumējums – Šī cauruļu saldēšanas iekārta lieliski noderēs ja būs jānomaina kāds posms caurulei, kuras ūdens padevi nav iespējams noslēgt, ar noteikumu, kad caurules diametrs nepārsniedz 3/4 un tajā nav karsts ūdens vai kustīga ūdens plūsma.

Firma Rottenberg vienmēr izcēlusies ar ideālu skatījumu uz lietām, vai kā padarīt darba processu vienkāršāku, skatīt zemāk esošo video..

Citi raksti

big.M