Kā ātri un ērti pieslēgt ūdeni veļas mašīnai

Pieslegums

Kad nepieciešams pieslēgt kādu sadzīves tehniku, vai izlietni jau esošai ūdens sistēmai, tas var izrādīties pat sarežģītāk kā domājam. Kaspars mums ir iesūtījis savu variantu, kā to paveikt ātri un vienkārši, tikai pāris minūšu laikā, kā vienīgo instrumentu izmantojot skrūvgriezni.

Raksts
Lai pieslēgtu veļas mašīnu vai nu jābūt santehniķa iemaņām vai jāizsauc kāds kuram tās ir, burzoties pa pasauli anglijā uzdūros šim, tādēļ arī gribēju ar to padalīties. Ideāls variants lai pieslēgtos pie kapara vai plastmasas caurules, pāris minūšu laikā iespējams izveidot pieslēgumu un kā vienīgo instrumentu izmantojot tikai skrūvgriezni.
Šai uzpariktei ir pat savs noslēgkrāns kas to padara ideāli pielietojamu. Atliek tikai to aplikt ap cauruli, kārtīgi savilkt ar skrūvgriezni un skrūvējam tik otru detaļu iekšā. Šai otrai detaļai galā ir izveidots kas līdzīgs zobam, kas pievelkot detaļu caurgrauž cauruli.


pieslēgums
pieslegums
pieslegums

Lai tā izturētu caurules spiedienu un ūdens nenoplūstu gar savilces malām, tajā ir iestrādāta gumija un strādā ideāli, bez pakulām, santehniķa un galvenais ātri. Ar šo rīku arī iespējams pievienot ne tikai veļas mašīnu (to pievienoju es), bet arī pārējo – izlietni, trauku mašīnu u.c.


pieslegums
pieslegums
pieslēgums

Iesaku tādu eksportēt arī santehnikas tirgotājiem uz Latviju, kur šādu rīku neesmu redzējis, nu varbūt arī maldos, bet noderīgs tas noteikti ir.
Varu Pats kolektīvs pateicasKasparam par iesūtīto materiālu.

Citi raksti

big.M