Lai caurules netecētu

caurles , pakulas un savienojumi, lai caurules netecētu

Daži noderīgi padomi, lai caurules netecētu.

Idejas ar kuru palīdzību nodrošināties pret tekošām caurulēm

FUM teflona lenta – Šī lenta paredzēta vītņu savienojumu izolēšanai, lentu no spoles uztin uz cauruļu vītnes, vairākas reizes to aptinot līdz tiek sasniegts nepieciešamais biezums, tad caurules tiek savienotas. Teflona lenta neļauj savienojumam oksidēties, sarūsēt, tāpat tai ir labi karstuma izturības rādītāji – 400 grādiem un to iespējams lietot smalku vītņu savienojumos, vai gāzes cauruļu izolēšanai, kur nevaram izmantot pakulas un smēri.

Pakulas un smēre – Pakulas un smēre ir lielisks palīgs cauruļu raupjo vītņu izolēšanai, vispirms vītnei tiek uztītas pakulas, tad uz pakulām uziežam ar speciālo smēri un caurules savienojam. Pakulas saskaroties ar ūdeni nedaudz piebriest, tā vēl vairāk hermetizējot savienojumu, savukārt smēre, palīdz savienot caurules radot slīdamību un neļauj vītņu savienojumam oksidēties, sarūsēt, tā nodrošinot, ka vajadzības gadījumā, šo savienojumu varēsim viegli demontēt.

FUM teflona lenta
FUM teflona lenta
Pakulas un smēre
Pakulas un smēre

Gumijas un Paranīta  blīves – Gumijas un paranīta blīves paredzētas kustīgo savienojumu izolēšanai, gumijas blīves ir izmantojamas vairākas reizes, tas tādēļ ka tās ir elastīgas, taču paranīta blīves saskaroties ar ūdeni piebriest, tā labāk norošinot savienojuma hermētiskumu.

gumijas blīves
gumijas blīves

Montāžas korķi – Bieži skrūvējot, noņemot vai montējot nepieciešams uz laiku aizstāt krānu vai kādu savienojumu ar korķi, šie korķi mēdz būt no plastmasas, čuguna vai misiņa. Korķi iedalās divos veidos, korķi ar ārējo vītni un korķi ar iekšējo vītni. Ar ārējo vītni būs ērti lietot korķus, kuru galā jau ir iestrādāts gumija blīvgredzens, tādā veidā jums nebūs nepieciešams vītni papildus izolēt, savukārt korķiem ar iekšējo vītni, blīve ir obligāta.

Citi raksti

Mr.G