Saliekams putnu būrītis (makets)

Laikā, kad sniegu un aukstumu jau sākam aizmirst un izbaudām pirmo pavasara saules siltumu, nevaram nepamanīt arī mūsu lidojošo draugu, putnu, rosību, kuri nesen kā atgriezušies no siltajām zemēm. Vērojot apkārtni un dabu, varbūt tieši Jums ir radusies vēlme palīdzēt putniņiem mājokļa jautājumos – ar putnu būra uzstādīšanu Jūsu pagalmā. Tas kalpos kā putna mājoklis, elegants dizaina elements, un Jūsu bērnu sejās iedvesīs smaidu konstruēšanas, apgleznošanas, dizaina izveides procesā, kā arī vērojot putnu ģimenīšu aktivitāti, kura ir atzinusi Jūsu būrīti par savām mājām.
Putna būra konstruēšanas iespējas ir dažādas. Varat izveidot paši pēc saviem ieskatiem, izvēloties atbilstošāko materiālu un būra veidu, kā arī izvērtējot nepieciešamos būra parametrus un kādam putnam vēlaties izveidot mājokli. Protams, ir daudz iespēju iegādāties jau gatavus putnu būrīšus, bet neierastu risinājumu piedāvā uzņēmums “In4 Design Ideas”, proti, putnu būrīti – konstruktoru, kura montāžai nav nepieciešami nekādi papildus materiālu un to varēsiet veikt kopā ar bērniem.

Saliekams putnu būrītis
Saliekams putnu būrītis
Saliekams putnu būrītis
Saliekams putnu būrītis
Saliekams putnu būrītis
Saliekams putnu būrītis

Būrīša konstrukcija

Ļoti viegli un vienkārši saliekams putnu būris, salikšanas procesā nepielietojot naglas, līmi vai skrūves, kas atvieglo putnu būra montāžu un nepakļauj Jūs nekādiem savainošanās riskiem, kā arī aicina putnu būra salikšanā piedalīties bērniem. Paneļi no kuriem sastāv būrīša konstrukcija ir izgatavoti no Latvijā ražota, mitrumizturīga, 9mm bieza finiera un tie paredzēti apgleznošanai (izmantojot jebkāda veida krāsas, kas ir draudzīgas videi), kā arī zīmējuma iededzināšanai. Būrīša izmēri (pl. X g. X a.) – 25 cm X 20 cm X 24 cm.

Varu Pats viedoklis

Arī mēs, SIA “Varu Pats”, saņēmām vienu putnu būrīti apskatei. Būrīti saņēmām kompaktā un kvalitatīvā iepakojumā, secinājām, ka būrītis ir izturīgs un balstoties uz līdzi nākošo pamācību, vienkārši saliekams. Būrīša iekšienē iekļautas arī nelielas “kāpnītes” un vietas pietiks vairākiem putniņiem. Būrīša skreja ir pietiekami liela, lai putni varētu brīvi ielidot un izlidot.

Lai saņemtu savā īpašumā šāda veida putnu būrīti, dodieties uz “In4 Design Ideas” biroju Rīgā, Slokas ielā 52b vai veikalā “Istaba”.
Putna būrīša cena: 12 eiro (ieskaitot PVN)
Mājas lapa: www.in4.lv
E-pasts: info@in4.lv
Tālrunis: +37127547070

Citi raksti

Mr.G