Caurules telpas interjerā, kā dekora elements

Bieži materiālus kas paredzēti citam mērķim, iespējams pielietot mazliet savādāk kā to sākotnējais mērķis . Metāla caurules – to uzdevums ir pievadīt ūdeni, bet tās arī ir iespējams pat ļoti veiksmīgi un praktiski iekļaut telpu interjērā.
Metāla caurulēm ir pieejami simtiem dažādu stiprinājumu, līkumu un savienojumu, tādēļ no tām ir iespējams izveidot patiešām sarežģītas formas un interesantas detaļas. To lielākais plus ir cauruļu izturība, tas nozīmē kad iespējams veidot arī nesošas detaļas, tādas kā plauktu, gultas un galda rāmjus.

Metāla caurules kā dizaina papildinājums sāk iegūt arvien plašāku popularitāti, tā neierastā izskata dēļ, raupjš un reizē ļoti funkcionāls risinājums. Dažreiz idejas veidojas pašas no sevis un kur gan vislabāk tās iederētos, kā pašas savā vidē, tādās vietās kā ūdens krāni, dvieļu žāvētāji, u.c

Caurules ir ar lielu slodzes izturību, tādēļ tās ir ļoti labi piemērotas tādās vietās kā kāpņu margas.

Ar metāla caurulēm arī ļoti veiksmīgi iespējams aizvietot aizkaru stangas, šādi papildinot telpas interjeru ar ko neierastu, pie tam šis process neaizņems ilgu laiku.

Vai tu spētu iedomāties kā būtu ja dzīvotu jūras kravas konteinerā, tici būtu pavisam savādāk kā tu patreiz iedomājies – Lasi ŠEIT

konteineri

Citi raksti

big.M