Citāds veids kā pielīmēt polistirola līstes

retro stils ģipša izskatā putopolistiriola līstes

Pamazām polistiriola griestu līstes iziet no modes un tās telpas apdarē redzamas aizvien retāk, taču izmantojot tās nedaudz savādāk, varam iegūt patiešām intresantu un gaumīgu izskatu, kas lieliski papildina telpas kopējo interjeru.

Kad taisījām kosmētisko remontu viesu telpā, nolēmām sienas krāsot nevis līdz telpas griestiem, bet gan krāsot tās ar atdološu līniju pāris desmit centimetrus zemāk. Kad visa telpa tika izkrāsota kaut kā tomēr pietrūka, tad nolēmām šo līniju padarīt nedaudz skaistāku papildinot to ar polistirola līstēm, taču negribējām lai tas izskatās lēti, tad arī nonācām pie šīs idejas. Aplauzām, piededzinājām un pieslīpējām apdares līstu gabaliņus un pielīmējām tos atdalošās līnijas vietā.
Lai līstes nedaudz atšķirtos un būtu līdzīgas ģipša izlējumam, krāsai ar ko tika krāsotas līstes tika nedaudz piejaukta griestu grunts un tās tika krāsotas 4-5 reizes. Rezultātā arī izdevās plānotais efekts, kas mūsuprāt ir lieliski izdevies – par gatavo rezultātu esam pilnībā apmierināti.


Līstes
Dizains

Pateicamies par iesūtītajiem materiāliem mūsu Anonīmajam lasītājam.

Ar cieņu, Varu Pats komanda.

Citi raksti

big.M