Hidrografika – kas tas ir?

Bieži auto apstrādē vai mājas dizaina veidošanā ir nepieciešams pabružātām lietām piedot otru dzīves elpu, tās nedaudz uzlabojot. Kā viens no vieglākajiem un ātrākajiem veidiem ir tās atjaunot, nokrāsojot, taču šoreiz piedāvājam apskatīt ko ļoti līdzīgu un tajā pat laikā atšķirīgu – Hidrografiku.

HIDROGRAFIKA

 Hidrografikas pamatā ir speciāla plēve – (hydrographic film), kuru izšķīdina ar šķīdinātāju (Hydrographic Film Activator), plēvi padarot krāsai līdzīgu un ar ūdens palīdzību to iespējams uzklāt uz vajadzīgās detaļas. Principā Hidrografika ir tā pati kas krāsošana, tikai šeit šī krāsa ir uzprintēta uz plēves, ar jums nepieciešamo tekstūru, krāsu vai zīmējumu.

Zemāk esošajā video redzams, kā notiek daļēji caurspīdīgas plēves uzklāšana, uz priekšmeta veidojot tikai atsevišķas attēla detaļas.


AUTO

Auto dizaina uzlabošanai vispieprasītākās ir karbona hidroplēves.


Spiest uz attēla lai palielinātu

HIDROGRAFIKA
HIDROGRAFIKA
HIDROGRAFIKA

MOTO

Moto dizaina uzlabošanā vispieprasītākās plēves ir tās kurās atveidoti dažāda veida attēli


HIDROGRAFIKA
Hidrografika
Hidrografika

Spiest uz attēla lai palielinātu


MEDNIEKIEM

Mednieku aksesuāru uzlabošanā vispieprasītākās plēves ir haki krāsās


hidrografika
hidrografika
hidrografika

Lai paša spēkiem uzklātu kādu no hidroplēves veidiem, jums būs nepieciešams

Grunts, saķeres uzlabošanai Gruntskrāsa vienmērīgam pārklājumam
Hidroplēve ar izvēlēto rakstu
Hidroplēves aktivizētājs Lakas pārklājums

Šāda komplekta cena ar 1m2 lielu jūsu izvēlētā stila hidroplēvi, jums izmaksās aptuveni 40ls. Hidrografikas pluss ir tā samērā vienkāršā lietošana un lieliskais gala rezultāts.Šī plēve lieliski piekļausies jebkuras formas detaļai, padarot to neierastu un interesantu. Hidroplēve, kā sākuma produkts tika izveidots tikai rūpnieciskai uzklāšanai un šādi pārklātus priekšmetus un detaļas jau sen izmantojam, nemaz nenojušot kā tas panākts. Tikai nesen tika uzsākta hidroplēvju ražošana, kuru iespējams uzklāt mājas apstākļos un nu arī mēs, paši saviem spēkiem, varam uzlabot pabružātas auto salona detaļas un dažādus sadzīves priekšmetus. Kā uzklāt šo materiālu paša spēkiem, skatīt zemāk esošajā video.


Hidroplēves izvēle ir ļoti plaša. Taču hidroplēvi iespējams arī pasūtīt pēc jūsu izvēlētā raksta, sākot ar to tekstūru un beidzot pat ar jūsu izvēlētā attēla izveidi.

Citi raksti

big.M