Virtuves karuseļa neiespējamās iespējas

virtuves mebelu furnitura, stūra virtuves furnitūra, stūrim karuselis, virtuves mēbeles

Pasūtot virtuves iekārtu mājai vai dzīvoklim mēs ļoti piedomājam pie virtuves iekārtu materiālu, izkārtojumu, furnitūras (mehāniskajiem elementiem) un ne velti, jo virtuves iekārta ir tā mēbele ko mēs mainām visretāk, tādēļ virtuves funkcionalitātei ir ļoti liela nozīme, līdzīgi kā labam darba instrumentam, jo šis instruments būs kvalitatīvāks, jo darbs veiksies ātrāk un pats darba process sagādās baudu. Protams katra modernā virtuves furnitūra izmaksā ne mazums līdzekļu, tieši tādēļ vizuāli līdzīgas virtuves iekārtas var maksāt pat divas reizes dārgāk.

Viena no aktuālākajām lietām ar ko īpašnieki un izgatavotāji saskaras veidojot virtuves plānojumu ir virtuves iekārtas stūra pilnīga izmantošana, it īpaši ja virtuves platība ir neliela, tātad virtuves iekārtai vajadzētu būt ļoti funkcionālai kur no svara būtu izmantot katru telpas centimetru. Lielās virtuvēs protams varam arī virtuves iekārtās stūri neizmantot furnitūru aizpildot stūri tikai ar plauktiem, taču vai tas būtu prātīgi, gala rezultātā tas tiks piebāzts ar reti izmantojamiem virtuves piederumiem kuri tikai krās putekļus, nepacietīgi gaidot līdz kādu dienu tie tiks atkal izmantoti.

360° virtuves karuselis

virtuves mebelu furnitura, stūra virtuves furnitūra, stūrim karuselis, virtuves mēbeles

<p style=”text-align: left;”>360 grādu virtuves karuselis ir neapšaubāms līderis un vienkāršākais veids kā aizpidīt virtuves iekārtas stūri – cena, vienkārša montāža un plašs piedāvājuma klāsts, sākot no ļoti lētiem virtuves karuseļiem līdz pazīstamu firmu kvalitātes šedevriem. Virtuves karuselis vēl ilgu laiku paliks tirgus līderis pateicoties tā cenai, taču no modernas virtuves viedokļa skatoties tas jau ir pagājušais gadsimts, piekļūšana pie tā ir salīdzinoši apgrūtinoša it īpaši zemākajiem plauktiem, kas nozīmē kad ikdienā izmantojamiem produktiem vai virtuves piederumiem to neizmantosim, šis karuselis būs lieliski noderīgs katliem un pannām kas citur izmēra ziņā nederēs.</p>
<p style=”text-align: right;”>Aptuvenā virtuves karuseļa cena<strong> – 120 eiro</strong></p>

MAXIMA magic combo

virtuves mebelu furnitura, stūra virtuves furnitūra, stūrim karuselis, virtuves mēbeles

MAXIMA virtuves karuselis būs nenoliedzami ērtāks izmantošanā par standarta virtuves karuseli pateicoties tā centrālajai asij kura atrodas tikai furnitūras augšdaļā un apskašdaļā, kas nozīmē papildus vietas. Vēl viens nenoliedzams plus ir izvelkamās karuseļa atvilknes kas ļauj daudz ērtāk izmantot lietas kas atrodas uz virtuves karuseļa, protams tas arī ir neliels mīnus, jo ar izvilktu atvilkni pagriezt virtuves karuseli nebūs iespējams. Mazie nodalījumi karuseļa sānos lieliski noderēs lai tajos sakārtotu nelielas lietas, savukārt izvelkamās atvilknes noderēs lielāku lietu uzglabāšanai un asāk pagriežot karuseli tie noteikti paliks savās vietās. Kaut šis karuselis ir galvas tiesu parāks par standarta tipa karuseli, tomēr atvilkņu virināšana un karuseļa griešana līdz tiekat līdz nepieciešamai lietai var likties kaitinoša, ja vien neesat pedants un skaidri zinat kur katra lieta atrodas jo kā zināms tikšanās vietu mainīt nedrīkst.
<p style=”text-align: right;”>MAXIMA karuseļa aptuvenā cena -<strong> 400 eiro</strong></p>

Ninka mondo karuselis

virtuves mebelu furnitura, stūra virtuves furnitūra, stūrim karuselis, virtuves mēbeles

Ninka Mondo virtuves karuselis ir ideāls ja vēlaties palielīties un parādīt kā būtu jāfunkcionē modernai virtuves furnitūrai un ne tikai, lielākais šī karuseļa plus ir iebūvētās durvis kas ieslīd virtuves skapī līdz ar karuseļa pagriešanu, tas nozīmē kad izmantojot karuselī atrodošās lietas varēsiet izmantot arī blakus esošo skapīšu saturu, jo atvērtas furnitūras durvis neaizsegs tos, kas nav iespējams iebūvējot standarta tipa virtuves karuseli. Vienīgais mīnus ir karuseļa tomēr ierobežotā piekļuve tā apakšējajam plauktam un līdz ar šī karuseļa iebūvēšanas niansēm varbūt mazliet nāksies pamainīt virtuves kopējo fasādi, taču šāda karuseļa dēļ to būtu vērts arī pieciest.
<p style=”text-align: right;”>Ninka Mondo (2 plauktu) karuseļa aptuvenā cena – <strong>440 eiro</strong></p>

Lemans - clever furnitūra

LeMans virtuves furnitūras atšķirība no karuseļa ir tā kad šie plaukti ērti ietilpst tikai 2/3 no virtuves stūra, atstājot pietiekoši brīvu vietu vēl vienai virtuves skapīšu sekcijai. Lai arī šī furniūra aizņem salīdzinoši maz vietas, taču tās izmantojamā virsma nebūt nav mazāka par karuseli, nemaz nerunājot par furnitūras ērto izmantošanu kuras virsma izbīdītā veidā ir pilnībā pieejama. Furnitūras dizains runā pats par sevi – (moderns un es eju līdzi laikam), protams mīnus ir furnitūras izmantošanas laikā atvērtās durvis, taču iegūtās papildus telpas dēļ uz to būtu vērts pievērt acis.
<p style=”text-align: right;”>LeMans virtuves furnitūras aptuvenā cena – <strong>320 eiro</strong></p>

Peka - magic corner

Peka virtuves furnitūrai princips ir ļoti līdzīgs kā LeMans furnitūrai, atšķirīga ir tikai furnitūras forma un nedaudz tās izmantošanas iespējas, kas furnitūru sadala 4 neatkarīgās sekcijās protams nedaudz samazinot izmantojamo laukumu, taču to paceltās sānu daļas dod plašākas produktu vai virtuves piederumu uzglabāšanas iespējas.
<p style=”text-align: right;”>Peka furnitūras aptuvenā cena – <strong>350 eiro</strong></p>

Blum - space corner

<p style=”text-align: left;”>Firma Blum piedāvā atiet no mūsdienu standartiem un izvēlēties patiešām ko ērtu un visiem saprotamu, vienkāršas atvilknes – ērti un pārskatāmi, tiesa gan zaudējot mazliet slēptās telpas virtuves iekārtā, bet tiem kam ir alerģija pret jebko grozāmu šī būs īstā izvēle. Tiesa vis nebūt nav tik vienkārši, jo kādēļ gan tad nebūtu iespējams izmantot vienkārši standarta furnitūru atvilknēm. Atrisinājums slēpjas virtuves iekātas stūrī, ja izmantojam vienkāršu furnitūru tad atvēršanai mums būtu jānogriež atviknes fasādes sāni 45 grādos (skatīt attēlā zaļo virtuves iekārtu), taču firma Blum ir pazīstami kā perfekcionisti un šāds risinājums viņiem noteikti nederētu, tādēļ izstrādāta šī virtuves stūra furnitūra, kura pie atviknes atvēršanas nobīda fasādes sānu daļas, ļaujot netraucēti atvērt atvilkni – moderni un vienkārši, neapšaubāmi ciemiņiem būs ko parādīt.</p>
<p style=”text-align: right;”>Blum atvikņu furnitūras (1 atvilknei) aptuvenā cena – <strong>100 eiro</strong></p>

Izvēlēties piemērotāko virtuves furnitūru patiešām nav vienkārši it īpaši ja virtuvē nesaimniekojam vieni, taču virtuve bez mūsdienīgas furnitūras ir tikai tukša skaņa – kā aiztaisot skapīti bez atdures.

Citi raksti

Mr.G